حراج!

سی دی کی اورجینال _ F1 2018

تومان450,000 تومان405,000

پلتفرم : کامپیوتر

تاریخ عرضه : 24 آگوست 2018

ژانر بازی : مسابقه ای، شبیه سازی / آنلاین و آفلاین

پشتیبانی از زبان : تمامی زبان ها

منطقه فعال سازی : آزاد

تاریخ انتشار :

24 آگوست 2018

دانلود از استیم

 

مقدار:

توضیحات

F1 2018 یک بازی ویدیویی مسابقه ای است و نسخه دهم در فدراسیون بازی ویدیویی Formula One که توسط Codemasters منتشر شده است. این بازی بر اساس مسابقات قهرمانی جهانی فرمول یک در سال 2018 و شامل تمام مدارهای بیست و یکم از تقویم و تمامی بیست راننده و ده تیم با رقابت در فصل است. این در تاریخ 24 اوت 2018 برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن 4، ایکس باکس و و iOS منتشر شد. نسخه آندروید نیز از طریق فروشگاه Google Play منتشر خواهد شد.

F1 2018 ویژگی های قابل توجهی را به حالت حرفه ای خود نسبت به سیستم های قبلی باز می گرداند. F1 2017 یک سیستم  پیشرفته ای را معرفی کرد که به بازیکن اجازه می داد تا بر توسعه موتور، شاسی و آیرودینامیک خودرو خود تمرکز کند. این کار در F1 2018 ساده تر شده است، به عنوان تحقیق Codemasters نشان داد که بازیکنان علاقه مند به بازی قبل از تکمیل چرخه توسعه خودرو بودند.

بازیکنان اتومبیل ها را با صرف “نقاط توسعه” توسعه می دهند که از طریق دستیابی به اهداف تحقیق و توسعه در جلسات تمرین آزاد انجام می شود. Codemasters طیف گسترده ای از برنامه های تمرین رایگان را برای بازی در نظر می گیرد تا طول عمر بازی را گسترش دهد. در نیمه راه هر قهرمانی، بازیکن میتواند پایان دادن به چرخه توسعه خود و بانکداری تمام نقاط توسعه آینده برای قهرمانی بعدی باشد. این تابع در F1 2018 اهمیت تازه ای دارد چرا که تیم ها در پایان هر قهرمانی تغییرات قانون را تحت پوشش قرار می دهند که می تواند به طور بالقوه عملکرد خودرو را به خطر بیندازد

فعلا نظری موجود نیست.

نقد خود را اضافه کنید