خرید گیفت استیم Scum

تومان69,000

پلتفرم : کامپیوتر

تاریخ عرضه : 29 آگوست 2018

ژانر بازی : اکشن، بقا، جهان باز / آنلاین

پشتیبانی از زبان : تمامی زبان ها

منطقه فعال سازی : آزاد

دانلود از استیم

تحویل : کم تر از 2 ساعت

/ تفاوت Steam Gift و Steam Cd-key تنها در نحوه ی فعال سازی آن هاست /

پس از خرید بازی تا حداکثر 2 ساعت برای شما فعال می شود.

در زمان خرید اطلاعات ورد به اکانت استیم خود با گارد خاموش در بخش توضیحات هنگام سفارش خود ارسال کنید.

مقدار:

توضیحات

Scum یک بازی سبک بقاء چند نفره آنلاین است که توسط استودیوی Croatian Gamepires تولید شده توسط Croteam و  Devolver Digital منتشر شده است.  این بازی به عنوان “بازی بقای زندان در زندان” توصیف شده است و دارای یک دنیای آزاد است. این برنامه دسترسی سریع Steam را در تاریخ 29 اوت 2018 وارد کرد و نسخه کامل آن برای مدت زمانی در سال 2019 بود.  این بازی از Unreal Engine 4 استفاده خواهد کرد.

این بازی در جزیره مدیترانه ای الهام گرفته می شود که در آن 64 بازیکن در هر سرور برای اولین بار از بین بردن ایمپلنت که مانع از خروج شما می شود، برای زنده ماندن و ترک این جزیره تلاش می کنند. این بازیکن از طریق مشارکت در حوادث گوناگون عمل می کند یا به سادگی با زنده ماندن در محیط خصمانه، امتیازات شهرت را کسب می کند. این نقاط اسلم اجازه می دهد که بازیکن در صورت مرگ به صورت شبیه سازی شود و به عنوان پولی که برای خرید یا فروش در مناطق مختلف امن استفاده می شود، استفاده می شود.  پلیر قادر خواهد بود که ساختارها و نقاط موجود را تقویت کند تا موقعیت ها را حفظ کند یا اقلام مورد نیاز برای بازیکن را ذخیره کند.

شخصیتی که بازی می کنید، دارای چهار ویژگی اصلی است: قدرت، مهارت، قانون اساسی و هوش. این ها به شما اجازه می دهند که سبک بازی از اولویت های خود را – از راه دور در حال اجرا به مخازن بزرگ بزرگ  این وعده برای شبیه سازی بدن انسان است  و به همین علت با استفاده از یک رابط خاص متصل به “BCU مانیتور” بازیکن است که آهنگ کالری شخصیت شما، ویتامین ها، سلامت و سایر آمار است. بازیکن می تواند این عناصر را نادیده بگیرد، اما بازیکنان هاردکور می توانند به این سیستم ها عمیق بپوشند تا عملکرد شخصیت (سرعت، استقامت، وزن حمل و …) را بهبود بخشد. جنبه دیگر هضم است؛ به عنوان مثال، اگر تمام دندان هایتان را از بین ببرید، باید راهی برای مایع کردن غذا پیدا کنید تا آن را هضم کنید. دفع ادرار و ادرار کردن شواهد فیزیکی فعالیت های خود را در جزیره را ترک می کند که می تواند برای ردیابی یک بازیکن دیگر مورد استفاده قرار گیرد.  چیزهایی مانند مبارزه به سطح مهارت بازیکن شما بستگی دارد، بلکه بر روی چیزهایی مانند استقامت، سلامت و غیره بستگی دارد. رطوبت، بوی، دارو، پخت و پز، هک کردن، دستکاری، شکار و سم نیز نقش مهمی را در گیم پلی بازی خواهند داشت

فعلا نظری موجود نیست.

نقد خود را اضافه کنید