قوانین

تمامی محصولات (به جز اکانت ها ) دارای گارانتی و مورد تایید می باشند و در صورت مشاهده ی مشکلاتی در آن ها قابل بازگشت و بازپرداخت پول می باشند.

تیم مستر کیز، قبل از تحویل محصول به مشتری کالا را تست کرده و از صحت سالم بودن کالا اطمینان حاصل می کند.

بعضی از اکانتها دارای ریسک 5 الی 20 درصد میباشند و ما هیچ گونه تعهدی را نسبت به آنها قبول نمیکنیم و تمامی آنها به عهده خریدار میباشد

اکانتها و سی دی کی های فروخته شده حداکثر 3 تا 5 ساعت تحویل مشتری داده میشوند.

شما باید از عابربانک که مالکیت آن از خود شما یا با اجازه از صاحب آن استفاده فرمایید.

زمانی که سفارشی را ثبت کردید لطفا تا دریافت کالای مورد نظر خود صبور باشید چون در برخی اوقات عدم دسترسی به اینترنت و یا مشکلات موجودی دلار حساب های سایت موجب به تاخیر افتادن در انجام رسیدگی به سفارش شما می شود.

از انجایی که مجوعه مستر کیز ادب را بزرگترین رابطه بین خریدار و فروشنده قرار می دهد، با مشتریان پرخاشگر برخورد کرده و در صورت مشاهده ی این قبیل افراد با عدم پاسخگویی با آن ها برخورد کرده و در نهایت از دسترسی آن ها جلوگیری می شود.

در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی با تلفن تماس :  09387483230  یا از طریق ایمیل :

masterkeys.ir@gmail.com با ما در تماس باشید.

بهتر است قبل از خرید بدانیم که :

حتما مشخصات وارد شده در هنگام خرید را به درستی مورد بررسی قرار دهید زیرا ملاک ما اطلاعات وارد شده توسط خود شخص است.

قبل از خرید توسط توسط هر شخص بهتر است برای آگاهی از موجودی، قیمت نهایی و سایر مسائل از این قبیل با ما در تماس باشید.

قبل از خرید از نوع و شاخصه ی محصولی که می خواهید تهیه کنید اطمینان کامل پیدا کرده و سپس خریداری کنید زیرا در صورت مشاهده هرگونه اشتباه سایت مسئولیتی متقبل نخواهد شد.

برا سهولت در ثبت نام خود از نام کاربری فارسی استفاده کرده و همچنین سایت تنها پاسخگوی افرادی است که از کلمات فارسی در محاوره استفاده می کنند.

محصولات دارای ۲۴ ساعت محلت تست هستند و شخص در صورت مشاهده ی هرگونه مشکل می تواند از طریق راه های ارتباطی اشاره شده مشکل خود را رفع کرده در غیر این صورت پس از ۲۴ ساعت سایت پاسخگو نخواهد بود.

اکانت های خریداری شده پس از تست شدن توسط سایت و تحویل به مشتری دارای هیچگونه ضمانتی نمی باشند و خریدار سریعا باید اطلاعات آن را تغییر داده زیرا اگر اکانتی از دسترس خارج شود سایت هیچ مسئولیتی را در قبال آن قبول نمی کند.

مستر کیز به خریدارانی که در طی یک دوره ی زمانی محدود تعداد خرید خود را افزایش داده باشند، با نشان حسن نیت خود به آن ها سی دی کی تصادفی می دهد.

کلام آخر …

اگر محصولی مد نظر شماست و در سایت موجود نبود شما می تواند از طریق تماس با پشتیبانی سایت از موجود بودن کالا اطلاع حاصل بفرمایید.

در صورت وجود هر مشکلی در کد ارسالی یا سریالی که ما به ایمیل خریدار ارسال می کنیم حتما با پشتیبانی تماس گرفته و ما به حل مشکل خواهیم پرداخت.

سایت مسترکیز فقط در زمینه ی محصولات دیجیتالی فعالیت کرده و از پاسخگویی به هرگونه سوال درباره ی نسخه ی فیزیکی بازی ها معذوریم.

با تشکر مدیریت مستر کیزmasterkeys.ir